top of page
Zoeken
  • website

Goed nieuws: Motie is aangenomen!


Goed nieuws bereikte ons vannacht om 0.00 uur!


Vorige week heeft onze voorzitter, gesteund door vele leden van Zuidvogels, een vurig betoog gehouden voor de gemeenteraad van Huizen. Inzet van het betoog was om onze vereniging perspectief te bieden voor de toekomst. Gisteravond stond er een motie op de agenda, waar o.a. gevraagd werd om een onderzoek om te zien waar de gemeente ons kan helpen. Om 0.00 werd de motie door de raad aangenomen. klik hier voor de volledige motie.


Nu is het aan Zuidvogels om aan Huizen te laten zien dat we bestaansrecht hebben, kunnen groeien en onszelf kunnen bedruipen. Daar gaan wij dan ook voor.


Het bestuur komt woensdag bijeen om een actieplan te bespreken. Het spreekt vanzelf dat alle hulp van onze leden (en eenieder wie Zuidvogels een warm hart toedraagt) nodig en welkom is. We zullen de komende tijd jullie tijd, aandacht en inzet vragen om Zuidvogels op weg te helpen naar een mooie toekomst. Als iedereen een steentje bijdraagt dan kunnen we onze vereniging en sport behouden voor Huizen.


Wordt vervolgd...139 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

댓글


bottom of page